Pravé tržiště ve školní družině

Ve středu 16. března proměníme školní družinu v opravdové tržiště. Každý má doma spoustu nepotřebných věcí (hraček, drobností, omalovánek, věcí, svých výrobků apod). Kdo bude mít zájem, stane se opravdovým obchodníkem. Přinesené věci může s ostatními měnit, jako na skutečném trhu.

Návštěva místní knihovny

V pátek 18. 3. 2016 navštíví žáci ZŠ a předškoláci MŠ místní knihovnu. Děkujeme paní Masopustové a paní Žáčkové za umožnění návštěvy knihovny v Bystročicích. V tento den také proběhne matematická soutěž pro žáky 2. – 5. ročníku Matematický klokan.

Anketa Suk – Čteme všichni 2015

Na podnět paní Žáčkové z místní knihovny se žáci naší školy zúčastnili ankety Čteme všichni 2015, ve které děti vybíraly nejlepší knížku, která vyšla v roce 2015. V naší škole zvítězily knihy Thomase Breziny Klub Tygrů. Anketu pořádala Pedagogická knihovna J. A. Komenského v Praze 1.