Dne 10.3.2016 proběhl v naší MŠ den otevřených dveří. V dopoledních hodinách školku navštívilo několik rodičů i s dětmi, které se velmi živě zajímaly o hračky – autíčka, motorky, kostky, atd. Některé si vyzkoušely i výtvarnou práci s našimi dětmi.

Rodiče byli seznámeni s provozem a programem MŠ a byly jim zodpovězeny všechny otázky. Několik dětí přihlášených k zápisu do MŠ si vyzkouší MINIŠKOLIČKU, která bude probíhat v měsíci dubnu, květnu a červnu – vždy jeden den v týdnu odpoledne.

Jsme přesvědčeni, že se den otevřených dveří vydařil, neboť dětem se nechtělo odcházet domů a dokonce nějaká ta slzička ukápla. Ujistili jsme je, že se na ně budeme těšit a že si zase mohou přijít do naší školky hrát.          Napsala D. Klapetková