Na základě školního kola soutěže byli vybráni níže uvedení žáci, aby reprezentovali naši školu v soutěži Dýňodlabání, kterou pořádá Výstaviště Flora Olomouc, SEMO, Pedagogická fakulta UP v Olomouci a sdružení OK4Inovace. Soutěž se koná  v úterý 18. 10. 2016. Odjezd od školy je v 8:30h. , žáci přijdou do školy na 8:00h. Účastníci soutěže nebudou potřebovat učení. Vezmou si pouze pouzdro, pití, svačinu a vhodné pracovní oblečení. Soutěž trvá od 9:30 do 12:30h. Poté je účastníkům zajištěno občerstvení ( bageta + pití ) a následuje vyhodnocení soutěže a předání cen. Předpokládaný návrat je v 14:15h. Potom budou mít děti oběd ve školní jídelně. Soutěžní dýně budou součástí expozice v rámci podzimní etapy výstavy Flora Olomouc.

Účastníci soutěže: Daniel Blažek, Michaela Kučerová, Pavel Spáčil, Kamila Spáčilová, David Šnábl, Martin Indrák, Jakub Zajac, Tomáš Dvořák, Adélka Halousková, Ema Maňáková.