V pondělí 24. února 2014 ve 13 hodin proběhly v naší základní škole volby do ,,ŠKOLNÍ SAMOSPRÁVY“.Samotné volby probíhaly tak, že jsme si s žáky nejprve řekli, jak budou volby probíhat. Dále jsme si povídali o tom, proč vlastně volí své zástupce.Žáci si vybírali své kandidáty ze 6 zástupců, kteří byli zvoleni v prvním kole voleb o týden dříve. Při prvním kole voleb si žáci mohli vybírat ze všech žáků základní školy. Po sečtení hlasů z prvního kola bylo vybráno 6 kandidátů, kteří získali největší počet hlasů.

 Jsou to: Anna Zatloukalová, Nicol Mazurová, Lukáš Indrák, Eliška Kryštovská, Tadeáš Salaquarda a Stela Spáčilová.

 Ve 2. kole voleb byli zvoleni tito vítězové:

Předsedou školní samosprávy je ANNA ZATLOUKALOVÁ.

Jejími zástupci jsou LUKÁŠ INDRÁK a TADEÁŠ SALAQUARDA.

Napsala K. Ježková