Za celou naši ZŠ a MŠ Bystročice bychom chtěli poděkovat za nezapomenutelný zážitek, který nám připravila Vojenská hudba Olomouc se svým programem sestaveným z českých pohádkových skladeb.

Celý program byl natolik pestrý a zajímavý, že dokázal zaujmout děti od těch nejmenších až po žáky páté třídy. Zvlášť bychom chtěli ocenit způsob, jakým se podařilo dětem nenásilným způsobem představit celou řadu hudebních nástrojů. 

Přítomné paní učitelky se shodly na tom, že by si tento zážitek v budoucnu s dětmi rády zopakovaly.

Za celou naši ZŠ a MŠ Bystročice bychom chtěli poděkovat za nezapomenutelný zážitek, který nám připravila Vojenská hudba Olomouc se svým programem sestaveným z českých pohádkových skladeb.

Celý program byl natolik pestrý a zajímavý, že dokázal zaujmout děti od těch nejmenších až po žáky páté třídy. Zvlášť bychom chtěli ocenit způsob, jakým se podařilo dětem nenásilným způsobem představit celou řadu hudebních nástrojů. 

Přítomné paní učitelky se shodly na tom, že by si tento zážitek v budoucnu s dětmi rády zopakovaly.