Do pátku 23.6. se bude vyučovat dle rozvrhu. Žákům 3. ročníku (21.6.), 4. a 5. ročníku (22.6.) odpadá odpolední vyučování.

V pondělí 26.6. se uskuteční výlet na Kosíř. Odjezd od školy v 8:00. S sebou: sportovní obuv a oblečení, svačinu a pití, pokrývku hlavy, pláštěnku a kapesné (na zmrzlinu u zámku). Kdo chce, může si vzít špekáček na opečení.

V úterý 27.6. proběhne turnaj v kopané v Kralicích na Hané. Žáci, kteří se ho nezúčastní, budou mít sportovní den ve škole. Žáci, kteří se budou účastnit turnaje v kopané, dostanou samostatný lístek s informacemi.

Ve středu 28.6. pojedeme na výlet do Ostravy – Velký svět techniky Ostrava. Vybíráme
200,-Kč. Odjezd v 8:00. Návrat 15:00-16:00. S sebou jídlo a pití na celý den, kapesné dle uvážení. Obědy odhlásí škola.

Dopravu na výlety hradí sponzor školy. Moc děkujeme.

Ve čtvrtek 29.6. se bude konat sportovní den – děti přijdou do školy ve sportovním oblečení.

V pátek 30.6. – slavnostní předání vysvědčení. Na slavnostní předání vysvědčení srdečně zveme rodiče žáků 5. ročníku ZŠ. Zahájení bude v 8:00 hod. ve škole.

Bližší informace k poslednímu školnímu dni obdrželi žáci na samostatném listu. Prosíme rodiče o vyplnění a navrácení obratem.                Děkujeme za spolupráci