Někteří žáci naší školy využili nabídky výuky lyžování s LŠ Rok s pohybem. Níže posíláme aktuální informace z lyžařské školy. Přihlášení žáci naší školy mají kurzy v pondělí. V pondělí 16. 1. kurz neproběhne. Začátek kurzu se posouvá o týden.

Zprávy z lyžařské školy:

Zimní počasí zatím podmínkám nepřeje. Čekáme na ochlazení, ať můžeme začít s kurzy. Věříme, že se vše zlepší.

Předpověď se mění každým dnem a proto je pro nás náročné rozhodnout, jak budeme postupovat.

Aktuálně se posouvají o týden kurzy v týdnu 16. – 18.1. tzn pondělí až středa včetně.

O případných změnách Vás budeme informovat.

Aktuální informace naleznete vždy na úvodní stránce našich webových stránek. Více, než je zde uvedeno Vám nejsme schopni sdělit.

Pokud máte sociální sítě facebook nebo instagram, aktivujte si odběr našich novinek. Tak se Vám zobrazí ihned vydané informace.

V případě nutnosti nás můžete kontaktovat v pracovní dny od 10 do 16 hodin na tel. 777 156 769, nebo zaslat email. Na SMS nebude reagováno.

Děkujeme za důvěru a pochopení. Těšíme se na svahu.