Domácí vzdělávání žáků

Zdravím Vás,

dnes Vám do záložky Domácí vzdělávání žáků, kterou najdete na horní liště, vložíme úkoly na další týden. Věřím, že jste byli úspěšní a úkoly z minulého týdne již máte vypracované. Pokud byste s některými úkoly potřebovali pomoci nebo poradit, vysvětlit učivo, určitě nás můžete kontaktovat telefonicky nebo emailem. K dalšímu procvičování můžete také využít internetové stránky www.proskoly.cz. Každý žák naší školy zde má založený účet, na kterém může procvičovat a upevňovat učivo. My na tyto účty také vidíme a můžeme sledovat,  kdy a co žák procvičoval, jak byl úspěšný. Přihlašovací údaje k těmto účtům mají žáci v žákovské knížce. Pokud tyto údaje nemůžete najít, kontaktujte třídní učitele a ti Vám je předají.

Na internetu lze najít další možnosti procvičování učiva např. www.rysava.websnadno.cz, www.skolakov.eu. Můžete také využít.

Za všechny pedagogy naší školy přeji pevné zdraví a moc děkujeme za spolupráci.

Komentáře jsou zakázány.