Den otevřených dveří v MŠ

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří, který v naší školce   proběhne ve středu 2. 5. 2018      od 7.30 – 9. 30 hod. Přijďte si mateřskou školu prohlédnout a podívat se na styl naší výchovně – vzdělávací práce.                              Budeme se těšit.

Den otevřených dveří v ZŠ

Srdečně Vás zveme na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, který na naší škole proběhne ve středu 11. 4. 2018 od 8:00 do 9:30 hodin. Budete mít možnost účastnit se vyučování ve třídách ZŠ, konzultovat výuku na naší škole s pedagogy a školu si prohlédnout. Těšíme se na vaši návštěvu.

Velikonoční prostřeno ve ŠD

Ve středu před velikonočními prázdninami jsme si ve školní družině uspořádali „Velikonoční prostřeno“. Děti soutěžily ve skupinkách o nejlépe nazdobený stůl. Z domova si přinesly velikonoční dekorace a dobroty, které doma připravily s maminkami. Užili jsme si odpoledne  s jarní atmosférou, zakončené mlsáním. Napsala L. Cigrová

Autor: Hana Zajacová, před