Celoroční hra ve školní družině

Letošní téma ve školní družině jsme nazvali Letem světem s Bobem a Bobkem. Králíci z klobouku s námi proletí kus světa. Navštívíme různé země, potkáme lidi odlišné barvy pleti, seznámíme se s jejich kulturou, zvyky, zjistíme, co jedí, co se učí ve škole, jak se zdraví, jak tráví volný čas, jak prožívají Vánoce a jiné zajímavé věci.

Celoroční hra je spojená se sportovními i vědomostními úkoly a soutěžemi. Děti se rozdělily do 4 týmů a každý z nich sbírá tzv. Cestovní body.

Po prázdninách na děti v družině čekalo překvapení. Cestovní plyšový maskot. Děti mu daly jméno Hopík. Je to klokánek, kterého si děti budou brát na víkendy domů a on s nimi bude jezdit k babičkám, dědečkům a na různé výlety. Zážitky pak zapíší nebo namalují do Hopíkova cestovního deníku. Napsala Lenka Cigrová

Komentáře jsou zakázány.