Ve středu 21. 12. 2016 v 18:00h. Vás srdečně zveme na školní zahradu, kde proběhne akce s názvem  Putování za betlémskou hvězdou. Můžete se těšit na rozsvěcení adventní spirály, zpívání vánočních koled, teplé nápoje na dvoře školy, putování za betlémskou hvězdou a žáci na spaní ve škole. Pokud bude Vaše dítě spát ve škole, musí odevzdat třídní učitelce vyplněnou přihlášku, kterou žáci ve škole dostali.

Žáci s sebou musí mít: spacák, karimatku, večeři, čtvrteční dopolední svačinu, kartáček na zuby a zubní pastu, oblečení na spaní, psací potřeb.

Prosba o pomoc:

Prosíme rodiče  o upečení něčeho dobrého na společnou čtvrteční snídani. Čaj zajistí škola. Pokud budete ochotni něco upéct, dejte vědět některému z pedagogů školy.

Ve čtvrtek 22. 12. 2016 je pro děti připraven výukový program Živo jako v úle spojený s výrobou svíčky. Na tento program vybíráme 45,- Kč. Ve čtvrtek 22. 12. 2016 bude vyučování  pro všechny ročníky ukončeno po 4. vyučovací hodině (v 11:40 h.). Školní družina bude otevřena do 16:40h.