V pondělí 26. 10. 2015 připravujeme pro děti projektový den s názvem „Objevujeme vesmír“. Celé dopoledne stráví žáci se svými třídními učiteli.  Výuka bude končit po 4. vyučovací hodině (v 11:40 h.) pro všechny ročníky. Školní družina bude otevřena do 16:40h. Žáci, kteří se budou účastnit spaní ve škole, se sejdou v 18:00 hod. ve škole. Žádáme rodiče o dodržení srazu, protože pojedeme do hvězdárny v Prostějově, kde máme domluvené pozorování večerní oblohy. Tím zakončíme projektový den „ Objevujeme vesmír“.

V úterý 27. 10. 2015 je pro děti připravena beseda Psí spřežení a sférické kino, které promítne film ze světa zvířat. Úterní projektový den „Objevujeme svět zvířat“ bude ukončen pro všechny ročníky opět po 4. vyučovací hodině (v 11:40 h.). Školní družina bude opět otevřena do 16:40h.

Úterního programu se budou účastnit i děti z MŠ.

Program ( hvězdárna  + beseda Psí spřežení) může být změněn z důvodu nepříznivého počasí.