Informace o školním výletě MŠ

Vážení rodiče,

vzhledem k nemocnosti dětí (neštovice) rušíme plánovaný celodenní výlet do westernového městečka Šiklův mlýn a tentýž den, ve středu 19.6. 2019, pojedeme na dopoledne do ekologického centra Sluňákov v Horce nad Moravou.

Dopolední svačinka a oběd bude tento den pro všechny děti odhlášen. Na oběd si opečeme špekáčky, které koupíme hromadně. Děti, které nepůjdou po obědě domů, budou mít odpolední svačinku nahlášenou a provoz MŠ tak bude jako obvykle do 16.30 hod.

Odjezd v 8.00 hod. od školy, návrat kolem 13.00 hod. ke škole.

Peníze na vstupné, připravené ohniště a koupené špekáčky s chlebem rozpočítáme až dle počtu dětí, které na výlet pojedou. Autobus bude hrazen ze sponzorského daru.

Dětem dejte pohodlné oblečení a vhodnou obuv, pokrývku hlavy (kšiltovku), do batůžku svačinku a pití, pláštěnku.

Menší kapesné (do 100,- Kč).

V den odjezdu odevzdejte tř. uč. Souhlas zákonných zástupců.

 

Komentáře jsou zakázány.