Nařízení karantény v I. třídě ZŠ

Vážení rodiče,

v I. třídě ( 1. a 2. ročník ) byla 2. 12. 2021 přítomna osoba, která byla pozitivně testovaná na onemocnění COVID 19. Dle nařízení KHS Olomouc všichni žáci 1. a 2. ročníku ZŠ nastupují od pondělí 6. 12. 2021 do karantény. Osoby, které COVID prodělaly ( jsou v ochranné lhůtě ), do karantény nenastupují.

Ohledně PCR testu Vás kontaktuje Krajská hygienická stanice.

Na PCR test budete pozváni 5. – 7. den  od kontaktu s pozitivní osobou (tj. úterý 7. 12. – čtvrtek 9. 12.). V případě negativního výsledku dítěti končí karanténa nejdříve po 7 dnech ode dne zahájení karantény ( tj. čtvrtek 9. 12. 2021 ).

Informace k distanční výuce Vám budou zaslány třídní učitelkou.

Pokud budete potřebovat vystavit potvrzení o uzavření třídy (Žádost o ošetřovné při péči o dítě z důvodu uzavření třídy), kontaktujte mě emailem (zs.bystrocice@seznam.cz) nebo telefonicky.

Děkujeme Vám za spolupráci.

S pozdravem

Mgr. Hana Zajacová, ředitelka školy

 

 

 

Komentáře jsou zakázány.