Organizace vzdělávání v ZŠ od pondělí 1. 11. 2021

Vážení rodiče,

chtěla bych Vás informovat, že  někteří žáci z  II. třídy ZŠ ( 3. – 5. ročník ) jsou dle dnešních instrukcí KHS v karanténě. Dle informací KHS budou zákonným zástupcům dětí, kterých se karanténa týká, rozeslány sms s pokynem, že žáci musí absolvovat PCR testování a s negativním potvrzením by mohli od pondělí 1. 11. 2021 nastoupit k prezenční výuce. Protože se karanténa netýká všech dětí ze třídy, v pondělí 1. 11. se bude v II. třídě vyučovat prezenčně. Prezenční výuky se mohou účastnit pouze žáci, kteří nebyli v kontaktu s pozitivně testovanými ( jejich rodiče informujeme samostatným emailem ) nebo budou mít negativní PCR test. O vzdělávání žáků v karanténě budete informováni během pondělí. Všem budou zaslány úkoly a náměty k procvičování, o dalším postupu Vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Mgr. Hana Zajacová, ředitelka školy

 

 

Komentáře jsou zakázány.