Rádi bychom Vám nabídli on-line workshop pro rodiče na téma „Děti a on-line závislosti“.  Jedná se o téma, které je v současné době více než aktuální. V důsledku epidemických opatření tráví děti doma a v on-line prostoru více času než je přijatelné a proto považujeme za přínosné upozornit na různá rizika, která mohou z tohoto vyplývat. ORP Olomouc požádala o spolupráci pana Davida Bezdomnikova, který pracuje pro Společnost Podané ruce o.p.s. a zabývá se právě nejrůznějšími druhy závislostí u dětí.

Workshop je zdarma pro všechny rodiče dětí škol v ORP Olomouc, kam patří i naše škola.

Workshop se koná v prostoru ZOOM 30.3.2021 od 17.00, odkaz je v pozvánce, která  byla všem rodičům zaslaná emailem