Závěrečná školní slavnost

Základní škola a Mateřská škola Bystročice Vás srdečně zve na Závěrečnou školní slavnost, která se koná v pátek 29. 6. 2018 ve 14:30 hod. v areálu u sokolovny. Program: vystoupení dětí z MŠ a ZŠ, Pepino prcek – klaunská show, skákací hrad.

Ochutnávkové koše

V týdnu od 11. 6. do 15. 6. 2018 byla 3 dny pro žáky připravena ochutnávka tropického ovoce v rámci projektu Ovoce a zelenina do škol a ochutnávka sýrů a dalších mléčných výrobků v rámci projektu Mléko do škol.

Bylinkový košík

V pondělí 18. 6.  se pro žáky ZŠ uskutečnil výukový program s názvem Bylinkový košík. Žáci strávili 2 hodiny povídáním o bylinkách, čajích a koření. Nechyběly ani zábavné a výtvarné aktivity, ukázky bylinek a prohlídka naší školní bylinkové zahrádky. Stejný program proběhne ve středu 20. 6. v MŠ.