Projekt EDISON

I v tomto školním roce se naše škola zapojí do projektu EDISON. Od pondělí 12. 2. do pátku 16. 2. 2018 v naší škole přivítáme 6 stážistů ( 5 žen – Ázerbájdžán, Čína, Tibet, Rusko, Indonésie + 1 muže – Gruzie ). Během celého týdne budou dětem představovat své země. Žáci se dozví spoustu zajímavostí a hlavně budou celou dobu konverzovat v AJ. Žákům 1. a 2. ročníku jsou prezentace překládány. Z loňského roku víme, že akce měla u dětí velký úspěch. Také jsme viděli, že žáci ztrácí ostych, uvědomí si, že nevadí, když řeknou něco gramaticky špatně, mají radost z toho, že se domluví. (Pokračování textu…)

Den otevřených laboratoří

V pondělí 29. 1. 2018 se žáci ZŠ zúčastní Dne otevřených laboratoří na Slovanském gymnáziu v Olomouci. Žáci budou mít možnost navštívit odborné učebny, ve kterých budou připraveny zajímavé pokusy, soutěže a jiné poznávací aktivity. Odjezd autobusu je v 8:00 h. od školy. Žáci si nemusí brát potřeby do 1. a 2. vyučovací Číst více…